Berina Express - Koleją przez Alpy

Cena od osoby:
1499.00
Najbliższy wyjazd:
Od: 2022.05.20
Do: 2022.05.23
Formularz kontaktowy

Cena zawiera:

  • transport autokar/bus
  • nocleg w hotelu
  • obiadokolacja
  • śniadanie
  • bilet na pociąg
  • opieka pilota
  • ubezpieczenie NNW
  • oplata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy

Cena nie zawiera:

Obiadokolacji w drodze powrotnej (koszt około 30EURO)

Opis wycieczki:

BERNINA EXPRESS

Dzień I

Wyjazd z Polski w godzinach wieczornych.

Dzień II

Przejazd nad jezioro Lago di Como (Włoch) w godzinach południowywch . Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja.

Dzień III

Śniadanie. Spakowanie swoich rzeczy do autokaru / busa. Wyjazd na stacje początkową pociągu Bernina Express, skąd przejedziemy całą alpejską trasę aż do szwajcarskiej miejscowości Chur, która jest naszą stacją końcową. Czas wolny. W godzinach wieczornych obiadokolacja w drodze powrotnej do Polski.

Dzień IV

Przyjazd do Polski w godzinach porannych - przedpołudniowych.

UWAGA: Pierwsza wpłata przy podpisaniu umowy w wysokości 30% całej kwoty. Resztę zapłacisz nie później niż na 30 dni przed wyjazdem.

Wyjazd z Miast: Kielce, Połaniec, Tarnów, Busko-Zdrój, Staszów, Kraków, Jedrzejów, Katowice, Rybnik

Płaność przy umowie zadatek 30% Całość musi być opłacona na 30 dni przed wyjazdem. Do umowy, prosimy podesłać na e-mail: bpguliwer@gmail.com następujące informacje: Nazwa imprezy, data imprezy, miasto wsiadania, imię i nazwisko, adres, telefon do kontaktu oraz imiona i nazwiska osób towarzyszących.

Więcej informacji udzielamy również telefonicznie pod nr. Tel. 733-004-267

Uwaga: Zastrzegamy sobie prawo zmian ceny w przypadku zmian kursu walut, cen paliw oraz biletów na trasie przejazdu pociągiem oraz programu w przypadku wystąpienia siły wyższej.

Zapraszamy Was na niezapomnianą i zapierającą dech w piersiach przejażdżkę kolejami retyckimi. Bernina Express to podróż od wysokich lodowców, strzelistych i monumentalnych gór, aż po mieniące się we włoskim słońcu palmy. O świetności trasy świadczy chociażby fakt, że jej część pomiędzy Thusis a Tirano w 2008 roku została wpisana na Listę
Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.
Przeżyj najbardziej spektakularną podróż w swoim życiu! Podziwiaj Alpy siedząc wygodnie w niezwykle czystym i komfortowym pociągu Bernina Express ze specjalnymi widokowymi wagonami z ogromnymi oknami! Do Włoch udamy się z Polski wygodnym autokarem lub busem dziewięcioosobowym, którym dojeżdżamy do malowniczego jeziora Lago di Como, które jest trzecim co do wielkości jeziorem Włoch (po Lago di Gardai Lago Maggiore). Jest to zarazem najgłębsze jezioro Alp i jedno z najgłębszych w Europie; tworzy tzw. kryptodepresję. Jego
rozczłonkowanie powoduje, że linia brzegowa swoją długością przekracza linie brzegowe jezior Garda i Maggiore razem wziętych. Kształt jeziora na mapie przypomina odwróconą literę Y. Nad jeziorem czeka na nas czas wolny, następnie
pyszna kolacja z lampką Włoskiego wina nad brzegiem jeziora.
Kolejnym punktem wycieczki jest przejazd BERNINA EXPRESS, Nasza podróż pociągiem rozpocznie się we włoskiej Lombardii – w Tirano, a zakończy się w szwajcarskim miasteczku Chur. Malownicza trasa wiedzie przez Bernina Pass, najwyższą przełęcz w Europie, przez którą przejeżdżają pociągi. Znajduje się ona na wysokości 2253 m n.p.m.

Przejedziemy przez 196 mostów, 55 tuneli i przemierzymy aż 196 zboczy górskich.

Po dojeździe do malowniczego miasteczka Chur czas wolny, w godzinach wieczornych kolacja i wyjazd w kierunku Polski.

Zadzwoń! Zarezerwuj miejsce!

733 004 267
724 528 579
bpguliwer@gmail.com
Formularz kontaktowy